Gordonkaiskola 1./b

1./b kötet - A kezdő évek tananyaga

A Gárdián Gordonkaiskola kezdőknek szóló, 1./b kötete az előzőek szerves folytatása, a csellójáték további alapozásához szükséges elméleti és hangszertechnikai ismereteket tartalmazza. Ezek élményt adó zenei anyagon, fokozatosan és zökkenőmentesen épülnek egymásra.

Az áttekinthető metodikai szerkezet és a változatos zenei kínálat lehetővé teszi, hogy a hangszertanulásba fektetett munkát már a kezdeti időszaktól biztos tudás és örömteli élmények kísérjék.

A jobb és bal kéz játéktechnikai készségét fejlesztő feladatok (martele,  tágfogások, félfekvés, arpeggio, akkordjáték stb.) mellett a kötet zeneelméleti ismereteket is tartalmaz,  így életkortól és zenei előtanulmányoktól függetlenül önálló vezérfonalat nyújt tanárnak és tanulónak egyaránt.

A  kezdők tudásszintjéhez igazodó zeneművek a tudás fejlesztésén túl ahhoz is hozzásegítenek, hogy a tanulásba fektetett munkát minél hamarabb önálló zenei előadás és sikerélmény koronázza. 

HALLGASSON BELE!

Borgulya András: Őszi falevél – Gordonkaiskola 1./b kötet

LAPOZZON BELE!

Ingyenes letöltések

Vásárlás

Íratkozzon fel hírlevelünkre!