Gordonkaiskola 1./a

1./a kötet - A kezdő évek tananyaga

A Gárdián Gordonkaiskola kezdőknek szóló, első kötete tizennyolc fejezetben mutatja be a csellójáték megalapozásához szükséges elméleti és hangszertechnikai ismereteket, melyek élményt adó zenei anyagon, fokozatosan és zökkenőmentesen épülnek egymásra.

Az áttekinthető metodikai szerkezet és a változatos zenei kínálat lehetővé teszi, hogy a hangszertanulásba fektetett munkát már a kezdeti időszaktól biztos tudás és örömteli élmények kísérjék.

A jobb kéz és bal kéz játéktechnikai készségét fejlesztő feladatok (detachet, legato, portato, martele, tágfogások) mellett a kötet zeneelméleti ismereteket is tartalmaz,  így életkortól és zenei előtanulmányoktól függetlenül önálló vezérfonalat nyújt tanárnak és tanulónak egyaránt.

A  kezdők tudásszintjéhez igazodó zeneművek a tudás fejlesztésén túl ahhoz is hozzásegítenek, hogy a tanulásba fektetett munkát minél hamarabb önálló zenei előadás és sikerélmény koronázza.

háttérmentes-jobbra néz-k

HALLGASSON BELE!

Borgulya András: Üresjárat   –  Gordonkaiskola, 1./a kötet

LAPOZZON BELE!

Ingyenes letöltések

Vásárlás

Íratkozzon fel hírlevelünkre!