news

Support us!

Szeretnénk megköszönni, hogy követik a munkánkat, hálásak vagyunk minden biztatásért, támogatásért. Bízunk benne, hogy sikerül a történettudomány legújabb eredményeit minél alaposabban ismertetni és a történelmet a lehető legszélesebb aspektusában bemutatni. Hiszünk abban, hogy a tudomány, a kultúra, az ismeretterjesztés minden felelősen gondolkodó ember érdeke. Az Újkor.hu önkéntes alapon működő, független portál.

Rengeteg tervünk van a jövőre nézve, például weboldalunk fejlesztése, videóanyagok készítése, és természetesen az eddigi munkánkat is szeretnénk hasonló színvonalon folytatni. Szeretnénk részt venni minél több konferencián, előadáson, könyvbemutatón hogy tájékoztathassuk róluk olvasóinkat. Szeretnénk még több interjút közölni a tudományos élet szereplőivel, ezzel inspirálva másokat. Szeretnénk minél több történésznek publikációs lehetőséget biztosítani és hosszú távú célunk, hogy anyagilag is támogassuk szerzőinket.

Bármilyen összegű egyszeri vagy rendszeres támogatás nagy segítség lenne a munkánkban és a céljaink megvalósításában.

Hogyan tudja támogatni munkánkat?

Íratkozzon fel hírlevelünkre!